» Poradna » Programy

PageDefrag ve Vistě?

Zdravím, u Win XP mi hodně pomáhalo při každém bootu ještě před startem OS defragmentovat pagefile.sys a hiberfil.sys atd. pomocí PageDefrag. Ten se ve Vistě už nedá použít. Víte o něčem jiném? Díky!

Odpovědi na otázku

Mnohem lepsi je podobnym problemum predchazet nez resit nasledky:
Napr. nastaveni pevne velikosti Page file ti zajisti to, ze nebude docazet k fragmentaci. HyberFile se nastavi jednou a pak se jeho velikost nemeni, takze nema ani cenu jej defragmentovat.

Pri kazdom boote? Preboha naco? Staci to urobit len raz (alebo po kazdej zmene nastaveni alebo velkosti pamate).

Neviem, ci to Vista nahodou nevie aj tym svojim defragom (urcite vie niektore veci, ktore sa v XP nedali, len neviem, ci aj toto).

Vista má svůj defrag v sobě používej ten.