» Poradna » Programy

Page fault in nonpaged area při zapnutí torrentu

Ahoj,mám notebook Lenovo Y50 - 70. Od určité chvíle mi začal padat s problémem PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, později jsem si všiml, že se to děje jen v případě, že mám zapnutý torrent. Pokud omezím rychlost stahování na nějakých 500 kb/s, tak se to stane až třeba po deseti minutách, s větší rychlostí se to děje skoro okamžitě. Prozkoumal sem internet, pár lidí má stejný problém, rada zněla aktualizovat ovladače. To jsem udělal několikrát, problém přetrvává. Na zahraničních fórech byli borci, kteří dokázali ze aplikace minidump (? nevím, co to je) zjistit, jaký ovladač konkrétně dělá problém. Mohl bych někoho z vás požádat o to, jak se k tomuto souboru dostat a posléze někdo určil, který ovladač mi dělá bordel?Díky

Odpovědi na otázku

Crash Dump Analysis provided by OSR Open Systems Resources, Inc. (http://www.osr.com)Online Crash Dump Analysis ServiceSee http://www.osronline.com for more informationWindows 8 Kernel Version 14393 MP (4 procs) Free x64Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTS PersonalBuilt by: 14393.693.amd64fre.rs1_release.161220-1747Machine Name:Kernel base = 0xfffff801`72e7f000 PsLoadedModuleList = 0xfffff801`73184060Debug session time: Thu Mar 2 06:01:47.555 2017 (UTC - 5:00)System Uptime: 1 days 18:41:20.333******************************************************************************** ** Bugcheck Analysis ** ********************************************************************************PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA (50)Invalid system memory was referenced. This cannot be protected by try-except,it must be protected by a Probe. Typically the address is just plain bad or itis pointing at freed memory.Arguments:Arg1: ffffed80006f56d8, memory referenced.Arg2: 0000000000000000, value 0 = read operation, 1 = write operation.Arg3: fffff80172e9b8f2, If non-zero, the instruction address which referenced the bad memory address.Arg4: 0000000000000002, (reserved)Debugging Details:------------------***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.**************************************************************************** ******  Ukázat celý příspěvek

Moldasi, tobě jebe!!

Nainstaloval sis verzi klienta, který je vybavený exploity.Dlouho je to známé o klientu μtorent.Co s tím?Vyházet a neinstalovat sw s podobnými "přídavky".

Nějaká rada jakého klienta si tedy stáhnout?

https://web.archive.org/web/20160416001502/https:... transmission QT :) táto verzia je už len vo webovom archíve, oproti ostatným však dovoľuje úplne zakázať upload. občas si nepamätá nastavenia, treba preto vymazať z appdata config súbor a je po probléme.

Nepomáhá, stále padá.