» Poradna » Web a internet

Pády wifi

zdravím,po čerstvý přeinstalaci na w7 home preminum (origo) mi neustále padá wifi, jde vždy jen pár minut, spadne a zase naskočí. včera šlo vše bez problémů (z w7 ultimate), takže poskytovatelem internetu to nejspíš nebude.nějaký ovladače?prosím o radu, díky m.

Odpovědi na otázku

Ako by napisal Ladik, Asi nejaka novsi verze asi nejakeho ovladace na asi nejakou WiFi kartu.

Kde ten je? Ani na zive.sk už nechodí. A on By tO NapÍsaL InaK aj Keď NiKtO neVie preČo sa tAK vyJadRoVaL

Zlahla sa po nom zem, jeho prispevky boli humorne, ze ano, tedy zase, o tom zadna