» Poradna » Programy

Pády googlu a sekání pc

Ahoj, potřeboval bych prosím poradit. Včera jsem byl ve hře a z ničeho nic mě to vyhodilo na plochu a stalo se to tak vícekrát, hra vzdy zůstala zapnutá, pote jsem zkusil zapnout Google ten se seknul a následně vypnul. Děje se to od doby co jsem restartoval PC na vyžádání avastu nepomohla ani přeinstalace, dnes jsem zkusil i tovární nastavení a po nainstalování avastu a jiných programů se to stává pořád, když mám zapnutý program a chci jít třeba na internet tak se google po kliknutí na myš sekne a vypne, nebo když vyjedu ze hry tak obcas zmizne spodní lišta. Děkuji moc za odpověď, kdyztak se omlouvám za pravopisné chyby :))

Odpovědi na otázku

Mne tam chyba asi doplnit ze o akom win sa bavime....niektore AV mali jeden cas problem s win 10....ale asi mas najnovsiu verziu.... Skusal si avast odinstalovat? Ak to funguje bez avastu, tak pouzit iny AV alebo ak ho mas zakupeny tak riesit so zakaznickou podporou...ak neexistuje nejaky hotfix tak my ti tu asi moc neporadime...

Ahoj Peter, používám Windows 8.1 a zkoušel jsem to bez avastu a problém nebyl, ale je to fakt divné, používám nejnovější verzi avastu free a od té doby to začalo blbnout, akorát nevím kde najdu starší verzi, kdyztak díky za odpověď :))

Myslel som uplne iny antivir ako avast....nie inu verziu, jednoducho avast blbne, kukni nejaky ....avira bola volakedy dobra, ale ani netusim ci existuje....ja si antivir kupujem, tak nemam prehlad ze co je najlepsia free varianta....skus sa tu pozriet po starsich forach, riesilo sa to to strasne vela krat

Nainstaloval jsem si eset aspoň na ten měsíc a před chvílí jsem zjistil, že procesor má v klidovém stavu 45-50 stupňů, tak jestli to nemůže být i tím :)

Avira existuje i dál.Někomu ale nepomůže sebelepší antivir...Měl jsem Avast a pak jsem zkusil Aviru. A musím říct, že Avast je na nic. Je to jen komerční bublina, placebo. To už radši nic...ale když bych si měl vybrat free antivir, tak Aviru, nezpomaluje tolik systém, ani nevím že ji mám, ale když je třeba, tak zasáhne. Sice občas nabídne nějaký produkt, ale to se dá strávit, když je zdarma. A navíc obsahuje Firewall. Akorát není v Češtině.Nejlepší antivir je ale obezřetnost a zdravý rozum...

Pokud se jedná o náhodné projevy nestability, tak bych to viděl na HW problém. Nepřehřívá se něco? Zkusit otestovat pamět. Vyměnit zdroj. Odpojit nepotřebné komponenty. Nahodit live distribuci linuxu a chvíli v ní zkoušet, jestli to udělá taky.

Ahoj, stáhl jsem si program a zjistil jsem že procesor má v klidovém stavu kolem 45-50 stupňů :)

Pokud jde o notebook, pak jsou teploty vcelku O.K. Vyčištěný notebook bude mít teploty okolo 40 ° .. AMD procesor na tom bude o něco hůř.. Tipnul bych, že odchází grafika..

Jedná se o PC a procesor je Intel :). Grafika má teploty ok :)

TAK TO JSTE VY!Okamžitě dejte pracky pryč a přestaňte vypínat Google! Jak má člověk v sobotu na internetu bez Googlu fungovat, co?!

Pouzij Seznam.cz