Padnutí ovladačů při hraní, gtx970 w10 pro

Dobrý den,Při zapnutí náročnější operace jako jsou třeba hry (GTX970 asus) se mi vždycky vypne monitor díky tomu že mi spadnou ovladače GPU, předtím byla tato GPU v jiné sestavě s w7 a w8.1 a šlo vše bez problému a četl jsem na zahraničních fórech že je spousta lidí co má stejný problém se stejnou GPU a W10.Nějaké řešení, kromě koupi nové, instalace starých ovladaců nebo změny windows ?

Odpovědi na otázku

Můžeš vysvětlit, co tě irituje na tom použít starší funkční ovladač místo nového nefunkčního??

Jsem to nedopsal, posledních 10 starších jsem zkoušel a nic .. :/

Nesdělil jsi provozní teploty.Náhlé vypnutí obvykle iniciuje teplotní čidlo.Herní VGA je stavěná na životnost ~ 2 let => Tvůj VGA už má odpracováno.Co s tím?Vyřeš efektivní chlazení skříně a VGA.Pomohlo?ANO:OKNE:VGA -> elektroodpad.

Monitor mám benq xl2411Z 144hz zapojeny přes dvi , teploty jsou max 60℃ , mám pastu s vodivost 73W-mK což je vysoky nadstandard, pastu jsem měnil před 3 dněma, dělal jsem to uz x krát, vše funguje

To je zásadní informace, kterou jsi měl uvést v úvodním dotazu:Monitor mám benq xl2411Z 144hz zapojeny přes dvi , teploty jsou max 60℃Co s tím?Ověř, že jsi použil datový kabel Dual-link DVI-D, ne Single-link.

100% to je pres dual, neuvedl jsem to protože je to chyba softwaru, což jsem i v dotazu psal (driveru od nvidie) monitor jsem mel jiz dřív, gpu to samí a přes integrovanou grafiku mi ten pc běží bez problémů

A zdroj ti to utáhne? Buď slabý / vadný zdroj, špatná instalace OS i driverů, nebo odpálená karta.

Mám celou novou sestavu kromě gpu MSI Z370 GAMING PRO CARBON - Intel Z370Kingston Now UV400 - 240GBSeagate BarraCuda - 2TBIntel Core i5-8600KSeasonic Focus 80 Plus Gold - 750WCrucial Ballistix Sport LT White 16GB (2x8GB) DDR4 2400) , když jsme zkoušel tu starší drivery tak jsem vždy přes jeden program smazal aktuální ovladač, restart pc a udělal čistou instalaci a nepomohlo

Ještě mě napadlo, jestli nemáš prostě jen problém s memory leakem, který nějaký GTX 970 měly. Pozoruj, kolik grafické paměti máš zaplněno, když k výpadku dojde

Právě že jsem koukal do event logu a tam byly ty kriticky chyby s názvem nvdllkvm

jasně, vždycky to ohlásí ovladač, ale víc takhle nezjistíš

tak proto se ptám, třeba ví někdo co s tím :)

Přesně tohle mi dělala stará grafika, po čase se přidaly artefakty v obraze a pak odešla úplně.