» Poradna » Programy

Padání Windows

Mám problémek s počítačem.Ve windows, ať tam dělám cokoliv docela často provede tvrdej reset.Dále pokuď používám nějakej přehrávač MP3, tak po nějakým čase zamrzne ( kurzor se hejbe, ale nic to nerobí ).Pokuď jsem v ěnjaký aplikaci, hře neo tak, tak už to chodí s 90 procent docela v pohodě..díky předem za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Tvrdej reset : nedostatečný zdroj, vtipálek na síti vám shazuje počítač pomocí nějaké záludné utility jako BackOrifice (měl by pomoci scan proti virům), přetaktovaný(moc) nebo přehřátý procesor, zásadní chyba hardware (něco se zkratuje apod.)Mrznutí : asi přehřátej procesor, možná příliš přetaktovanejTohle mně napadá, možná že to není pravda, možná že to pomůže.

Díky za odpověď..ale zdroj by měl být vzhledem k malémo počtu periferních zařízení snad dostačující, na síti nejsem a proti virům jsem to projížděl nejnovějším Avgéčkem, procesor přetaktovanej také nemám, tak zkousím kouknout na to chlazení toho procesoru, díky.......