Padání počítače při hrách

Dobrý den, mám problém kdykoli zapnu PC a na něm nějakou hru sám se po 5minutách vypne a pak se taky sám zapne. Na ploše se to nestává, vždycky updatuju grafiku AMD Radeon HD 7700 series a pak je všechno ok. Nevíte jak udělat abych to nemusel furt updatovat (každý týden -_-). Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Kdyz ti pada tak ho necim podepri, nebo ho poloz na zem

Wau ano to jsem chtěl slyšet.

Teploty měřils? Tím bych začal... Taky to může být známka, že ta grafika jde do kopru...Padne to i na ploše, nebo jen při hraní (čili vytížení)

Na ploše nepadá, teploty půjdu změřit. Jak se to dělá ?

Stáhni si HWmonitor, speedfan, či cokoliv podobného a podívej se kolik to má na ploše a kolik to má u hraní... podle popisu se to buď hřeje, nebo se sype Os, případně může jít do křemíkového nebe ta grafika... (existuje varianta zdroj a deska ale to bývá málo kdy)