» Poradna » Web a internet

Padání internetu (přesný popis vevnitř)

Ahoj,mám problém s internetem od UPC...Tento problém už jsem jednou měl, a vyřešil ho technik UPC. Teď tento problém nasatal znova.První případ byl, že mi internet vždy vypadl, když jsem zapls steam, skype, online hru, stahoval jsem. Řešil jsem to s UPC a dohodli jsme se že mi jsem pošlou technika, který mi vyměnil modem. Vše fungovalo bez problému až do dnes. Výpadky jsou stejné jako předtím, a teď popíšu věci co jsem zpozoroval.1. Když mi vypadával internet po prví a spustil jsem test rychlosti internetu ( http://www.speedtest.net/ ) ukozoval mi, že se nacházím ve Frýdku-Místku (já ale bydlím v Brandýse nad Labem) .2. Když jsem zapnul tento test po výměně modemu, ukazoval mi, že bydlím v Brandýse, což je správně.3. Teď když jsem ten test zapl, zase mi ukazuje že bydlím ve Frýdku-Místku.Nevíte čím to může být, nemůže mi něco automaticky nějak přesměrovat router nebo něco takovéhoOmlouvám se, v sítích se nevyznám...

Odpovědi na otázku

Opyatj sa technika co zmenil okrem vymeny routra. Ono tych technikov ma UPC celkom aj dost a ked vidia, ze je v systeme nieco chybne tak to "opravia". Tiez sa to mohlo zmenit po resete routra.

Rušení? Znova bych reklamoval a tentokrát důrazně co mají s rozvodem, protože v tom asi pouze modem nebude.