Padání her GTX 960

Dobrý den. Dnes jsem si pořídil novou GPU GTX 960. Prvně jsem ji zkoušel u kamaráda na PC, kde běžela pěkně (zkoušena na Zaklínači 3), ale když jsem ji zapojil doma a zapnul stejnou hru, tak po 3 sekundách hraní spadne, buď se PC vypne celý, nebo to spadne jen na plochu a slyším jen zvuky. Sestava: PSU: Seasonics Flawless 400W, X-seriesGPU: GTX 9608GB RAMCPU: i5 2500k, 3,4 GHz

Odpovědi na otázku

lepší zdroj

zdroj jsem kontroloval před koupí a vypadalo to, že by měl stačit :(

Co to valis za bludy? Ten zdroj je vice nez dostatecny.

Nejspise to bude zdrojem. Jaky zdroj ma ten kamarad, kde jsi to zkousel ?

Zdroj by mel byt s prehledem dostatecny, ale to samozrejme neznamena, ze nemusi byt vadny. Zkus jiny.

Ovladače předchozí karty jsi odinstaloval a dodané s kartou nainstaloval?

Někdy zlobí antivirus. ☺

A „shodí“ celý PC. Jo, tohle fakt antivir nezvládne.

A pada to aj pri inych hrach?