» Poradna » Windows (a jiné OS)

Padání aplikací a her

Zdravím, už to bude asi měsíc co mi na mém pc padají různé hry a programy(málem to spadlo i při psaní názvu). Nejdříve jsem myslel že to je procesor protože jsem ho měnil za nový a dal jsem tam hodně málo teplovodivé pasty. Když jsem ji ale sehnal tak to padalo pořád. Pak mě napadla grafika tak jsem sundal chladič taky jsem tam lehce dal té pasty, složil zpátky a to taky nepomohlo. Zvláštní je to v tom že pc mám už asi druhým rokem a nikdy to nedělal. Teď to dělá i při starém procesoru.Stává se to po cca hodině co pc běží (záleží co to je).Sestava:Procesor: AMD athlon 64 x2 4400+Základovka: Asus M2N-?X SE Plusram: 2,5gb ddr2 (dual chanell)Grafika: AMD radeon hd 6670OS: Windows 10Doufám že nebudu muset už nějak moc investovat dovolená nebyla levná :D

Odpovědi na otázku

V linuxu se ti to děje taky? Pokud ne, tak to nejspíš bude systémem

No linux nemám jak vyzkoušet tak tam zkusim hodit vistu. Je tu možnost že by to byl disk?