» Poradna » Notebooky

Padají mi hry

Zdravím potřebuju poradit proč mi padaji pořád všechny hry přehříváním to není a grafické karty bych měl mit taky nejnovější prostě ta hra se mi ani nezapne a už spadne potřebuju poradit cely den to děla ja už nevím jak dal :/ díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Memtest86 - nechej proběhnout 1-2x celý test.Pokud najde chyby, vyndej a znovu nacvakni RAMky a znovu otestuj - zkus jen jednu ve slotu podle manuálu k desce, pak druhou, jiný slot...

Problem je že mam notebook :/

Po pádu hry se ti restartuje NTB nebo to spadne do Windows? Jak psal kolega udělej Memtest. Napiš si na youtube presny model tveho NTB + How to remove RAM a urcite ti vyjede nejaky videonavod jak dostat RAM ven.

Pokud není napájená na desce.