Padají hry a benchmarky

Zdravím. Dnes sem pustil the division a po minutě hraní mi na monitoru problikly barevná světla a hra do sekundy spadla. Tohle se stalo i u superposition benchmarku. Žádnéokbo s chybovou hláškou, jen upozornění že bylo obnoveno výchozí nastaveni radeon wattman. Od včerejška, když běžel úplně bezproblému, sem na pc nic neinstaloval, jen sem ho vypl. V pc je R9 280X od GB, běží nepřetaktovaná, dále i5 4590, 8GB ram, 520 W Seasonic M12-ii koupený v říjnu 2016.

Odpovědi na otázku

Grafika KO. Měl jsem něco podobného s R9 270X reklamace - výměna

Docela pochybuju že má ještě záruku, je z druhé ruky, ale běžela fajn.

Mě odešla po 2 letech a asi 1 den. tak jsem nadával a ejhle měla záruku 3 roky. Pokud to je MSI tak májí většinou 3 roky

Je od GB, windforce. Koupím novou, přemýšlim nad 570 od MSi, a zabiju tim ten hluk, vedro v pokoji a tyhle problémy zároveň :D

Měl jsem něco podobného, Hry, benchmarky se vypínali a ovladače grafiky se obnovovali, ale většinou se počítač restartoval - na vině byl zdroj. Takže pokud se počítač třeba i restartuje tak zkusit jiný zdroj.

Nerestartuje se.. Spíšbych hledal problém v grafice

ideální vyzkoušet jinou

To ano.. Mám stejně v plánu jí vyměnit za rx 570, tohle by to akorát urychlilo. Díky za radu každopádně