Pada zvuk Audigi SB 2

Ahojte mám problém se zvukovkou Audigi SB 2. Každou chvili přestane jít zvuk. Zkušel jsem nový ovladač z netu ale nepomohlo. Zvukovka se tváři že je OK ale zvuk prostě nejde. Musím vždy restartovat PC a pak se to rozjede. Nemůže být problém přímo se zvukovkou? Nebo jak můžu zjistit jestli je zvukovka OK. Mám ji asi 4 roky kupoval jsem ji úplně novou a běžela bez problému. Nebo poraďte jak můžu zijsit příčinu. Jinak sestava: Asus A8V VIA K8T800Pro. soc. 939, CPU Athlon 64 3200+, 1GB DualDDR Ram, Forton 400W 2 x HDD GF 6200 DVD-RW NEC

Odpovědi na otázku

Pokial tam máte aj integrovanú ZK na doske, tak túto zakážte v BIOSe.Ja mám SB 5.1 Live a v ponuke je možné spustiť diagnostiku, prípadne sa dá nastaviť na default hodnoty, čo mi vo veľa prípadoch pomohlo.Ahoj.

Takže zkusil jsem odinstalovat ovladač. Nainstaloval jsem ovladče z přiloženého CD které jsem vždy používal a jel bez problému. Ale při konci instalace to napíše něco že nemůže najít PLxCore.plx (nevím co to je nikdy to nedělalo).Jenže po nainstalování dám restart a jakmile naběhne systém (XP Profi)hned nastane modrá smrt. Takže musím do nouzového režimu a odinstalovat ovladač který jsem instaloval z CD jinak by nastávala pořád modrá smrt.Když ale naistaluji nejnovější ovladač stáhnutý z creative.com, tak ta zvukovka zase každou chvíli nejde.Zvukovka kterou mám na desce mám v biosu zakázanou.Tak nevím co s tím co myslíte.Nic jsem v poslední době s HW nedělal.

http://forums.creative.com/creativelabs/board/message rozumiete trochu po anglicky, tak si skúste pozrieť toto.

Ještě bych jí zkusil vyndat, očistit kontakty /třeba školní gumou/, a novou instalaci.P.S. Je zajímavé, že tato zvukovka vůbec nekamarádila s ovladači na CD, po stažení ovladače z Netu fachá bez problémů.

Trochu nechápu proč zrovna školní gumou ? Jinak jsem zkušel zase přeinstalaci ale zvuk zase za nějakou dobu spadl. Instaloval jsem z CD ale vybral jsem jen ty nejnutnější věci. Modrá smrt se zatím nekoná.