» Poradna » Windows (a jiné OS)

Padá mi hra

Ahoj, hraji hry na notebooku. Když k němu mám připojený přes HDMI kabel monitor, vše je ok. Ale jakmile monitor připojený není a chci si hru pustit jen na notebooku, tak hra při spouštění spadne. Možná to souvisí s NVIDIí - hra spadne, když začne nabíhat...Nevím co s tím. Máte pro mě prosím nějakou radu ? Děkuji. P.

Odpovědi na otázku

tady je každá rada drahá. jaká hra? jaký notebook? jaký OS? jaké ovladače grafiky? informace nula.

Tak si honem něco přej.

Ten hdmi výstup jde asi přes tu nvidi (dedikovanou kartu), monitor toho notebooku pojede přes integrovanou a ta tu přísně tajnou hru neutáhne.