» Poradna » Web a internet

Padá internet

Dobrý den jsem na počítači hraji lolko a kecám na TSku a každých cca 15 min mi vypadne net na pár sekund nevíte co s tím dělat ?Děkuji.mám windows7 a antivir eset

Odpovědi na otázku

Máš nějaká zesilovač internetu přes který jsi připojený ?

ne mám to přes kabel a před tím mi to šlo normálně až posledních pár dní

Takže jedeš přes hlavní router OK... Maximálně by mohla být chyba v LAN Kabelu anebo si zkus stáhnout Driver booster http://www.iobit.com/en/driver-booster.php (stačí zkušební verze) a tam si vyhledej po instalaci aktualizace na ovladače a všechny je postahuj. A pokud to nepomůže tak budeš muset vymyslet něco jiného (např. vypnout na pár hodin router nebo koupit nový kabel..)

ještě dodám že to vypadává v pravidelných intervalech 20-22 minut

Hlavně neinstaluj žádné driver booster sračky, jak ti radil ten zesilovač internetu.

Kááámo umíš číst?? Ja jsem mu neradil stahovat žádný zesilovač... To ani nejde, tak se nauč číst a pak na něco nadávej... Driver booster je PROGRAM KTERÝ TI VYHLEDÁ NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZACE OVLADAČŮ PRO TVŮJ SYSTÉM....Ty tady ani nemáš co dělat protože očividně nevíš ani co je počítač... S tímhle programem mám dost dobré zkušenosti mám ho i zakoupený a funguje dobře.. neměl jsem aktualizovaný ovladač grafiky a stáhlo mi to 15FPS z Fallout 4 dolů. po aktualizaci se to zvýšilo zpět. Tak drž pysk

hlavne ti nejaky driver booster nahata spoustu jinych veci (napr viry) a kdovico vsechno jineho a kdovi odkud vubec stahuje dane mozna ovladace, navic v dnesi dobe nema cenu necim takovy zavlect system, kdyz staci rucne aktualizovat ty tri ovladace (graficka, zvukova a sitova karta) a to jeste ne vzdy

Martine, trosku soudnisti. On te ironicky pojmenoval "zesilovac inrernetu", neradil stahnout zaden sw. Jinak zesilovac internetu je kravina, kdyzuz tak zesilovac wifi, nebo tvuj zminovany wifi extender, ale to neni zesilovac. Jen to rozsiruje dal, proto extender, apropo co se tyce driver booster, sam mas problem ted z konektory zvukovky, po tvem uzasnem software. To ti reknu, je to sracka. My co se vyzname, pouzivame jine nastroje na aktualizaci ovladacu, ale pred tim nez to stahnem, kuknem na info od vyrobce, co dany ovladac opravil a jake ma vlastnosti. Po aktualizaci proverime a kdyz blbne vracime zpet. Ja napr u vlastnosti daneho hw zjistuji ven a dev, podle toho stahnu od vyrobce co potrebuju. Sw treti strany je na ho..., a kdyzuz tak sw vyrobce daneho zarizeni, napr hp software, ale i ten vetsinou mizi z pc. Takze sam si ukázal, ze o pc nemas sajn, jen tak nainstalovat hru a nejsky sw a klikat. Vic asi nic. Tak pssst.

Martine, ale všechno to, co píšeš, se vztahuje jenom a pouze NA TEBE! Včetně toho, že neumíš číst (to co psal on). Nevím, to děláš schválně, ale pro ostudu jsi tu tak maximálně ty.

Zesilovač internetu, jak psal, byla od něj přezdívka na tebe.

Inač koľko z 10 odborníkov doporučuje driver booster?

Za sebe reknu: JA ROZHODNE NE a uz vubec ne od iobit.Stary ovladac grafiky nemuze stahnout fps z jakekoliv hry, pokud u ni nedoslo k aktualizaci nebo zmene nastaveni (at uz primo ve hre, nebo rovnou v ovladaci grafiky). To se muze stat paradoxne u upgradu grafickeho ovladace (nazornym prikladem budiz nV 6xx/7xx po uvedeni rady 9xx, nastesti ten propad celkem brzo opravili).K te sitovce - asi bych se podival do nastaveni a zkusil vypnout usporne funkce (mel jsem problem s Realtekem a tohle pomohlo).

Tým zosilovačom máš na mysli niečo takéto http://qrznow.com/wp-content/uploads/2015/1... , alebo je to niečo ako zosilovač zvuku?

Aaa, pán má vlastný slovník, ktorému rozumie len on... Ak už, ofiko názov je wifi extender, tomu rozumieme všetci. Ale na budúce skús radšej oficialny názov, aby sme vedeli čo sa pýtaš

Proč nezavoláš na providera, že máš tenhle problém. Ten udělá diagnostiku určitě líp jak lidi tady v diskusi.

ISP rieši aj problémy v domácej sieti? Ak nie, niečo zdiagnostikovať musí užívateľ sám

S tímhle popisem problému rovnou volejte servis.

Malo informaci, ale rekla bych ze je to problem routru/modemu, zaplni se mu cache a pak se resne. Neco podobneho jsem resila, pak se ty casy vypadku zvetsovali a problem byl v mem pripade u VDSL modemu.