» Poradna » Ostatní

Pád grafického ovladače

Dobrý den,dneska jsem si stáhnul nové grafické ovladače přes geforce experience.Hraju world of tanks atd. a když se mi ten world of tanks načetl tak mi to nepsalo že spadl grafický ovladač.Co mám dělat?

Odpovědi na otázku

Overit integritu instalace WoT (pres WG Launcher, Steam apod.)Aktualizovat ovladac graficke karty.Zmerit teplotu graficke karty v zatezi.(Pokud nejde o SW problem, pak z HW pricin byva nejcastejsi prave prehrivani, ale obcas to muze byt prvni znamka odchodu GK do kremikoveho nebe.)