» Poradna » Počítačové sítě

Packet loss nebo něco takovýho

Zdar, už si nevím rady, na PS4 se mi ukazuje packet loss, na kompu na 4 různých programechh ho to ukazuje taky, zkoušel jsem i z antény přímo do kompu a stejně to dělalo, sousedovi v pátek měnil spravce kabel zhruba hodinu a půl, v tu dobu se packet loss na PS4 neprojevoval dokud zase neodlezl, může se to nějak vzájemně rušit když mi signál jde přes sousedovu anténu?( Ne přes ni). Anténa má pásmo 5Ghz jestli to nějak souvisí s tím že je to podělaný, PSko myslim podporuje max 2,4, ale nevím, je taky možný že packet loss způsobí moc velká rychlost?

Odpovědi na otázku

Tak si promluvte s poskytovatelem vašeho internetu, ať vám to to tam proměří.Zda máte výpadky lze ověřit celkem snadno pomocí příkazu do příkazového řádku.do startu napište cmd a spusťte. Napište do hoto přesně toto:ping 77.75.75.176 -tpomocí enter to spusťte a nechte to pár minut běžet.Ukončíte stisknutím kláves ctrl+cPak se vám ukáže vyhodnocení: Lost musí být nula a min ping musí být co nejblíže max.PS: Případně lze za tu adresu (je to Seznam.cz) napsat normálně seznam.cz, případně jakýkoli jiný web. Příkaz pak bude ping seznam.cz -tTohle už pak jde i přes překladač adres.