P4-2.66GHz Hořííí !!!

Docela se hřeje! Má někdo zkušenost neb radu jaké chlazení(chladič)použít? Cladič Al-box s automatickou regulací otáček.Teploty:na volnoběh 42°C  Nfs-HP2 do 65°C (open case).V PC mám již druhý procesor,ten původní se hřál tolik,že systém zamrzal.Ehm..to asi nebude ten správný výraz.Prostě se to po několika min.kouslo.(Technik tvrdí,že byl špatný procesor).Desku mám od Gigabytu GA-8IK1100.Myslel jsem si,že Intel a Gigabyt jsou dobré sra...značky.Na desce mi dokonce odešlo napájení pro větráček chipsetu(konektor je prostě bez napětí) asi jako důsledek přetížení?! Takže pozor na Pentium,má výkon jako bejk!

Odpovědi na otázku

alebo si kup poriadny medeny chladic a vela vetrakov alebo najlepsie riesenie je supertower xaser od thermaltake-u za 6500,- bez dph a bez zdroja so 7 ventilatormi

A na kolik vyjde dokoupení toho  DPH a sedmivětrákovýho zdroje ??

3500,- bez dph tt zdroj 420W

Pentium 4 je v pořádku, ale základní deska s měřením a regulací je asi vadná. Výkonný chladič je základ všeho !!!

Intel a vadny??? Tomu technikovy asi hrablo v bedni. vies gigabyte ..to vyrabaju taky sikmooky pani co poriadne ani nevidia co robia...tak to aj tak dopadne.

Přesně tak , kup si ASUS , ten se dělá v Senegalu

Intel, pf....  Gigabyte je shit podla MOJICH skusenosti a automaticka regulacia otacok je na hovno - bud vypnut alebo kupit iny chladic... vies co, kup si AMD, neslapnes vedla ) a usetrene peniaze mi posli

Svýho času, když na jedno pracoviště přivezli první počítač URAL, tak na něm bylo napsáno "Pozor, volakde hori"

A co kdybych snížil, o nějakou setinku napětí jádra procesoru.Mělo by být 1,5V.Bios ukazuje 1,525V,software Easy Tune4 dokonce 1,6V ???

udelej to a uvidis.

Preco obnovujes rok staru diskusiu?