» Poradna » Mobily

Ozvučení tělocvičny - stepaři

Ahoj, potrebuju poradit s vyberem reprobedny (pokud mozno jeden kus) na ozvuceni kurzu stepu (jsme trochu hlucni) v telocvicne asi 10x5m, neco prenosneho a ne moc tezkeho, mivali jsme supertooth disco v prostoru kde se to tak nerozlehalo a stacilo to, ale ted to prebijem, diky moc

Odpovědi na otázku

"v telocvicne asi 10x5m" Vy jste dvourozměrní tvorové? To nejsou ani ploštice."neco prenosneho + ne moc tezkeho" >> fyzika protestuje.

Vysku stropu fakt neodhadnu, tak treba 5m? Ten supertooth vazil asi 3 kg, tak na nejaky vykon se snad vejdu treba do 10 kg?

To skor ten panasonic, toto s 50W asi tazko prehlusi stepersky rachot.

To jsou hodne odlisne varianty, nebyl by nejaky stred? :) (i cenove) na tu lg sem taky koukala ale ted si pucuju gogen 656 40w a je to malo

Na 10x5x? tělocvičnu, kde bude hluk z tance, to chce fakt něco "lepšího", tam se do cca 3000 moc nevlezete. Dexon sice nic moc co do zvuku, ale pro vás by to mohlo stačit, výkon to chce min. těch 100W, raději i víc:http://www.dexon.cz/katalog/profesionalni-tec...

Ale je to jen bedna se zesilovačem, žádné USB a podobně, takže k tomu zas nějaký třeba MP3 přehrávač. Nebo tu variantu za 13000 od Krtka, má to 1kW a i USB, to by vám to ozvučilo s přehledem a s rezervou.

Teda od "44".

Má to 160W RMS, to by mohlo přeřvat. Kvalitu zvuku asi až tak neřešíte. K tomu připojit nějaký ten MP3 přehrávač nebo tablet, notebook a je to.

Dneska už to sice málokdo používá, ale hlavně k tomu nepřipojovat CD přehrávač - vedle takhle výkonného repráku nebude fungovat - začne skákat Ale MP3 přehrávač, nebo třeba mobil asi postačí, když se vhodně pošteluje hlasitost, aby vstupní signál nebyl přeřvaný.

Diky vsem za tipy, moc mi to pomohlo