» Poradna » Mobily

Ozvučení obýv. pokoje 40 m2

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a požádat o radu při pořízení domácího kina. V současné době vlastníme smart zelevizor LG 55LA660S a uvažujeme o pořízení DK... Prosím o posouzení níže uvedených variant:1) Pioneer MCS-838, 3D Blu-ray2) LG BH9540TW3) nekupovat celé kino ale Yamaha HTR-4067 + Magnat Monitor Supreme set 800 (jedná se ale pouze o přední repro a nevím jak to s tím je...)4) prosím případně doporučte jiné zařízení podle Vašeho názoru cca do 15 000 KčZároveň žádám o sdělení informace ohledně kompatibility = propojení s TVDěkuji PV

Odpovědi na otázku

no parametrově se mi víc líbí ten Pioneer... Ale jak to ve skutečnosti hraje, to bez poslechu těžko říct... co se týče kompatibility s TV, tak ta bude na 99,99% bez problému.... pokud bude zdroj kino, tak to bude bez problému.. otázka pak je, pokud bys chtěl i klasický dvb-t z televize, aby to hrálo přes to kino.. pak bys musel propojit ještě zvukovej výstup z TV se vstupem na kině a pak na TV úplně zakázat interní repro...

Já právě vůbec nevím... líbí se mi na LG 9.1, ale otázkou je, jaký je finální význam...v jiné poradně mi doporučovali sestavu AV r. + repro, že je zde výrazně vyšší kvalita a životnost než u DK od LG a Pioneeru..Tak nevím.

výrazně vyšší kvalita bude u AV + repro určitě bude.. otázka je, jestli se vejdeš do požadovaný ceny, což si myslim že ne.. protože jen slušnej reciever tě vyjde na cca 8-10k a to jestě nemáš BR přehrávač (1-2k) a hlavně ty repráky...

Velice děkuji za postřehy...měl jsem na mysli tuto sestavu:http://www.mall.cz/av-prijimace-zesilovace/y... . Je na mallu za 15444Kč...Děkuji

To taky není špatný... Pokud budeš ochoten akceptovat navýšení rozpočtu, asi bych vzal tohle + nějakej ten BR přehrávač extra...

Zdarec,nebál bych se domácího kina od LG My máme doma od LG tři TV,jedno DVD,a i domácí kino (5.1),a všechno šlape suprově,bez jediné závady,nebo problému.Takže za sebe značka LG úplně bezproblémová a bezporuchová-samozřejmě záleží určitě i na kusu...Máme kino v pokoji 6x5m,máme 4x sloupový repra + jeden nad TV,a subwoofer.Zvuk je úplně vynikající,sestava má cca 950wattů.Na propojení s TV nám stačilo HDMI a optika na zvuk

Tak zase nevím... jde mi i o to, aby sestava vydržela delší dobu...nekupuji to na rok o tom LG jsem četl, že jsou to "plastová chrastítka", že se seká přehrávač, atd....o Pioneeru zase, že už to není co to bývalo a že kvůli konkurence schopnosti s cenou začali šidit...

Tak my hlavně používáme USB,přehrávač minimálně,ale nikdy se ani jednou neseknul.Máme ho cca 2,5 roku a všechno OK.Kino sme tenkrát kupovali v akci,cena byla okolo 9.990,-kč.Zvuk je opravdu super,žádný chrastění...Ale výběr bude samozřejmě záležet hlavně na tobě Ale jak řikám,za sebe bych se LG vůbec nebál

pokud chceš něco dlouhodobýho asi bych vzal tu Yamahu a připlatil si za 5-tiletou záruku kterou nabízí MALL (ale chce to kouknout na její podmínky..), spolu s BR ale budeš na cca 20k...

A co si myslíte o uspořádání u Yamahy všech repro vpředu...co pak prostorový zvuk...? Má u LG význam 9.1?

jako 10-ti kanálovej zvuk? to si myslím že je v tomhle případě jen marketing ve stylu čím víc proužků, tím víc adidas... K tý "jamaze": To je podle mě možnost volby, pokud nemáš prostor na to, abys ty repro mohl dát klasicky dozadu.... Ale jak jsem psal výše.. bez poslechu těžko říct...

Přesně jak píše jimmbo205.Nejlepší si sestavy někde poslechnout a vybrat si sám...

Ak si libujes v 3D zvuku a bavi ta viac sa so zosilovacom hrajkat, tak moze Yamaha stacit. Ovsem kde sa to hrabe na klasicke stereo zosilovace spred 20 rokov, trebars aj obycajny Technics pokial by sme porovnavali kvalitu zvuku a nie serepeticky ako 17 DSP programov. Vsimol si niekto to skreslenie ? To je skor skreslovac ako zosilovac. Uz vobec k tomu mema zmysel kupovat nejake super kvalitne repraky.