Ozvěna ve sluchátkách

Zdravím, dnes se mi objevil problém u sluchátek kdy zničeho nic při použití mikrofonu jde slyšet ozvěna ve sluchátkách a když něco udělám v nastavení tak to nemá vliv na nic, prostě to nereaguje na nastavení a dělá si to co chce. Nějak už nevím co s tím a proto bych potřeboval radu.

Odpovědi na otázku

Akí sluchatka, aký OS....? Fakt ľudia nedokážu napísať zákl. údaje? Vo zvukoch vo Win je "počúvať zariadenie". Vypni to

Win 7, Bloody G500 a ano to mám vypnuté

Nakonec to přestalo hrát ve sluchátkách ale stále z nahrávání nebo mluvení zůstává ozvěna