» Poradna » Mobily

Ozvěna u bezdrátových sluchátek pouze na PC

Zdravím, mám sluchátka HONOR Magic Earbuds, na telefonu vše perfektně běží s čistým zvukem. Nicméně po připojení k notebooku (Lenovo ideapad 320) je zvuk s ozvěnou. Jakákoliv úprava v nastavení v rámci zvuku skrze ovládací panel nepomohla. Nejedná se nikoliv o žádné zpoždění, jelikož to bych si byl schopen i sám nastavit skrze Equalizer APO, ale pouze o ozvěnovitý zvuk, který slyším dvojitě s rozdílem několika mála milisekund. Netušíte někdo co s tím? :)//Smazán troll "kleine" (=starý známý "Joachym"/"host", v poslední době třeba jako "Korong", "Rouška" nebo "Olympie".//

Odpovědi na otázku

Zkus vypnout zvuk u web kamerky.

Upřímně to teď nemohu najít kde to udělat :D sakra

Nastavení-Systém-Zvuk-Spravovat zvuk zařízení-mikrofon-zakázat