» Poradna » Windows (a jiné OS)

Oznámení o připojení disku

Zdravím,Windows 7, kde povolit oznámení o připojení USB flash disku?V minulosti jsem to asi vypnul, a teď to nemohu nalézt...

Odpovědi na otázku

Nainstalovat Win 10...

Pokud se nepletu Nastavení je v ovládacích panelech a dále zařízení kdyby měl být výchozí spuštění zařízení a tam byste to měl nalézt

Na dolní liště vpravo trojúhelník ( ? oznamovací oblast) - přizpůsobit. Tam najdeš USB a nastavíš, co chceš aby se stalo po připojení.

Už jsem na to přišel, odpovím si sám: v Nastavení - Ovládací panely zadat do Prohledat "Přehrát automaticky".