» Poradna » Windows (a jiné OS)

Označování myší - nastavení

Zdravím.Zavazí mi násobné funkce při označování textu.Podle počtu kliknutí a způsobu pohybu můžu označit písmeno, slovo, řádek, odstavecnebo text dokonce přeskupit.Je to pro mě neskutečný nesmysl.Nutně potřebuji jen text tažením označit a dalším kliknutím automaticky vše zrušit a začít znovu.Děkuji.

Odpovědi na otázku

"Nutně potřebuji jen text tažením označit a dalším kliknutím automaticky vše zrušit"Přesně tak to ale funguje.

A dodal bych, že snad už od počítačového pradávna.