» Poradna » Mobily

Ovladanie smartfonu na dialku

:Ahojte. Neviete niekto či sa dá ovládať na diaľku mobil LG Leon?Tak ako napr. PC cez TeamViewerĎakujem

Odpovědi na otázku

s Teamom som sa na android tel nepripojil, ale ak chceš len čítať a odosielať SMS, popr. inštalovať app, existuje airdroid. V tel spustíš a cez akýkoľvek web. prehliadač si v tel

Nie, ja potrebujem uplny pristup.

Protože většina lidí má mobil u sebe nebo v dosahu, tak mi to připadá, že se jedná o levárnu na cizí mobil.

Ďakujem. Cez TeamViewer možem ovládať aj mobil cez PC ? Ja som myslel, že iba naopak

Vdaka. Je tam uplny pristup k tomu mobilu? Lebo ja potrebujem otcovi nieco opravit, zmenit nastavenia aj vymazat nejake zbytocnosti, co tam ma.

Úplný přístup k systému nikdy žádná aplikace v androidu mít nemůže. Z bezpečnostních důvodů je vše striktně odděleno. Něco by šlo s rootem, jenže nepředpokládám, že by otec měl root nebo byl schopen ho udělat

Ďakujem :) no.... takže to asi nepojde

Nechápem čo vlastne chceš. Mazať data sa dá aj cez airdroid, zmeniť nastavenia v tel nie

Mobizen