» Poradna » Notebooky

Ovládání ve Windows 8

Zdravím,pořídil jsem si nový notebook s Windows 8.1 s dotykovým displejem a nemohu přijít na to, jak například pomocí prstů ovládat některé prvky a programy. Například v kalendáři Google nedokáži přesunout událost z jednoho dne na druhý. Pokud to dělám myší, tak jen kliknu, táhnu a pustím.Další například jak označit soubory jen tažením? Pokud to dělám myší, tak zase jen kliknu, táhnu a pustím.Těch případů mám mnohem více, ale možná je to obecně klik, táhnu pustím.Hledal jsem různé stránky s gesty pro Windows 8, ale tohle jsem nikde nenašel.Prosím, neporadíte?Díky RM

Odpovědi na otázku

Zřejmě tento notebook (chybí značka) nemá plnou podporu dotykových gest.Pokud by to byl Tablet - tam by to byl opravdu problém.

Jo je to tablet LENOVO.

Než něco napíšeš,tak si to trochu srovnej v hlavě.

Používej myš! Aspoň nebudeš mít upatlanou obrazovku!

Toto forum je plné kreténů a nikdo ti neporadí. Podívej se na odpovědi a hned víš s jakým pakem máš tu čest. Také jsem to řešil a vyřešil. Pošlu ti to na email. Napiš na john123456789@seznam.cz

Ono staci pouzit i tu blbou napovedu co je v Metru. Pak by dostal odkaz treba na tuhle stranku:http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/touch-swi... http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/getting-a... Neni nic horsiho nez lini lide, co nejsou schopni pouzit ani vestavenou napovedu ani Google, Youtube ... .

Tohle neřeší co píše RM. Například na google kalendáři to opravdu nefunguje a události nejdou přesouvat pomocí gest. Takže nápověda na hovno.

Google kalendar je Google kalendar, takze na nej se asi vztahuje napoveda k dane aplikaci. Neni to logicke?

Take bych rekl, ze tam ani neni podpora pro doteky implemetovana proto to nefunguje.

Nezažil jsem, že by nápověda ve Windows někdy pomohla.

On když někdo ani neví, zda má laptop, desktop, tablet nebo mobil, tak takovému BFU se radí dost blbě.