» Poradna » Programy

Ovládání počítače na dálku

Dobrý den . Včera mi odešel monitor a potřebuji se dostat k dost důležitým věcem ale nemám žádný náhradní monitor . Proto se chci zeptat jestli neznáte nějaký program na ovládání pc na dálku . Ano existuje TeamViewer ale tam potřebuji zadat ID a heslo a to poslepu neudělám . Neznáte nějaký program který stačí jen spustit a , že se z notebooku na něj připojím ? Děkuji .

Odpovědi na otázku

A jak tam chcete ten program instalovat/nastavit/spustit ?Jestli se doma nenachazi nejake to zobrazovadlo (treba TV), poptat se u sousedu? Moznosti by bylo vyndat disk, ale pripojeni 3.5" k ntb ssebou nese jen problemy.

kup si tohle:http://www.czc.cz/premiumcord-konvertor-usb... vyndej disk a připoj k notesu. Nebo si někde půjč monitor.

to jsou zase složitosti... vezmi kabel VGA kterým si měl připojený pc s monitorem a místo monitoru připoj televizi jestli má VGA

To si fakt myslíš, že je systém až tak děravý, že jen připojíš kabel a můžeš ho ovládat? Není, bez instalace příslušného software i do počítače, který chceš ovládat, to nejde. Je takový problém koupit si nový monitor? Pokud nemáš prachy, tak dočasně za pár stovek nějaký bazarový.

A co remote desktop? Druhy pocitac musi byt ve stejne siti a musi byt povolene pripojeni. To se da udelat pres cmd: http://www.windows-commandline.com/enable-remote-desktop-com... Ale je to zoufalstvi teda

Jenomže on je tak neschopný, že si nedokáže sehnat monitor, takže se nedostane k příkazovému řádku