» Poradna » Programy

Ovládání pauzy - jak by tohle šlo řešit?

Potřebuji přepsat větší množství mluvených textů. Protože nestíhám psát tak rychle jak se mluví, uvítal bych, kdyby šlo nějak vyřešit ovládání pauzy přehrávání (třeba ve Winampu) nohou, nějakým pedálkem. Furt přehmatávat z klávesnice a klikat myší, volit mezi okny je děsně nepraktické. Nenapadá vás něco? Třeba naprogramovat tlačítko myši na pauzu a klikat na ně palcem u nohy, jenže to se zas musí přepínat mezi okny...

Odpovědi na otázku

http://www.cesko.host.sk/girderplugin.htm co treba tohle?? je do dalkovy ovladani, kdyz si sezenes s dost velkym tlacitkem, tak to pujde ovladat i tou nodou :D:D. Jinak s winampem to spolupracuje na vybornou. Denne to pouzivam ;)

Idealne riesenie - HotkeyP - CZ, Freeware.http://sweb.cz/petr.lastovicka/ostatni.h... mozne nastavit akukolvek globalnu klavesovu skratku pre akykukolvek akciu v takmer akomkolvek programe.Myslim ale ze Winamp uz taku moznost ma, aj ked neviem ci sa tam da nastavit jedna kl. skratka, alebo len 2 pre play a pauzu.