» Poradna » Mobily

Ovládání hudby z mobilu

Zdravím, víte o nějakém prográmků pro Android, který by mi umožňoval z mobilu (tabletu) pouštět hudbu z PC? Tím myslím, aby se výstup skutečně přehrával z PC a repro. Ideálně, aby to automaticky natahalo a seřadilo alba v cílové složce.Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

VLC remote, XMBC pro Android, nebo ruzne napodobeniny

Já používám Clementine remote ale existuje dálkové ovládání pro původní Amarok. Pro uživatel Windows existují i nějaké appky pro ovládání Foobaru.

Clementine muzu take doporucit pouzivam u HTPC a naprosta spokojenost. Tusim ze Spotify tuto funkcni take ma ale nejsem si tim 100% jisty.