» Poradna » Mobily

Ovládání dotykáče

Zdravím,nejde mi ovládat dotykáč ničím jiným než nějakou částí lidského těla?Zkrátka nejde použít stylus, tužku a úplně všeho cokoli jiného.Proč?

Odpovědi na otázku

Věštkyně má dneska volno. Zeptej se v pondělí.

Máš na svém zařízení kapacitní dotykový display, přečti si něco o tom, jak funguje Dá se na něj sehnat i speciální stylus...

... i rukavice se speciální úpravou na špičkách palců a ukazováků, nebo propisky v provedení touch pen apod.

A nie je to tým , že kapacitné displaje sú projektované na ovládanie " nejakou časťou tela " a nie klincom ? Ovladanie dotykáču stylusom , tužkou , klincom je bonus od výrobcu a keď to dotykáč vie výrobca to píše ako jednu z prvých výhod ...PS . obyčajne to ide iba z ich stylusom ! Najprv si taký smartphon kúp....

To není pravda! Mě jde ovládat i nějakou částí zvířecího těla.