Ovládací prvky

Dobrý den, dala jsem notebook do opravny a poté, když jsem ho zapnula, tak mi nefungují např. tlačítka F2 a F3, kterými normálně reguluji hlasitost zvuku. Teď to nefunguje a neděje se nic poté co je stisknu. Nebo když hraju nějakou hru a zmáčknu tlačítko start nebo windows teď nevím jak se tomu říká, tak místo toho aby mi to tu hru minimalizovalo se mi napíše chyba te hry a celá se mi vypne. Jinak vše funguje normálně. Hledala jsem v nastavení, jak to nějakým způsobem upravit, ale nic jsem nenasla. Je to jako bych mela změněnou funkcí těch tlačítek. Děkuji za rady předem.

Odpovědi na otázku

Je to zřejmě vina opravny, Zřejmě ne úplně správně vrátila klávesnici zpět. V tom horším případě poničila klávesy a klávesnice bude zralá na komplet výměnu. Stalo se mi to také při výměně displaye a ničeho jsem se nedovolal. Držím palce.

kombinácia FN+F2 alebo F3 funguje? ak hej tak sú len prepnuté klávesy.