» Poradna » Notebooky

Ovladače

Zdravím mám problém a to že ynámí má něco okolo 10 let starý pc a po aktualizaci ovladaču se mu například nespustí ani hra.

Odpovědi na otázku

Díky za info. Já problém s tím, že tvůj známý nespustí hru nemám. A kdyby to chtěl náhodou řešit, tak mu řekni, ať tam vrátí ty ovladače, na kterých to šlo. Třeba bodem obnovy nebo podle toho, co má za OS.PrasatkoPee

Nelze tam cpát "nějaké" ovladače, jenom proto že jsou údajně jakési "nové"

Aktualizovat ovladače v prehistorickém PC = nesmyslný nápad. Pro tak starý hw už dávno nikdo nové verze ovladačů nevyvíjí.Co s tím?A/ Nouzovka:chceš používat starý PC, protože na nový nemáš:obnov původní zdravý stav OS ze zálohy.Na hry z minulého tisíciletí by to snad mohlo stačit.B/ Zásadní řešení pro moderní pecky = herní dělo dle DS:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpvyber podle svých finančních možností.