» Poradna » Notebooky

Ovladače

Dobrý den mám takový problém mám teď výhodnou nabídku na koupení windows 8.1 Procena 1500 Kč to si myslím že je dobré,ale problém je v tom že nikde nemohu sehnat ovladače konkrétně mám notebook msi ge70 2oc-224xczna této stránce je verze z core i7 ale já mám core i5 potom tam jsou ještě tyto verzeGE70 2OC-030CZGE70 2OC-035CZGE70 2OC-283CZGE70 2OC-282CZAle můj notebook nikde není mohl by mi někdo poradit kde mám ovladače stáhnout popřípadě co mám dělat byl by jsem moc rád kdyby mi někdo pomohlDěkuji.

Odpovědi na otázku

Ano já vím ale tuto stránku jsem sem dával to je ta jak tam jsou na výběr čtyři typy ale jsou tam verze jen z core i7 a s jiným označením Ale děkuji za tvojí odpověď.

A není nějaký MS softík co ti proleze mašinu a řekne zda bude kompatibilní? A co takto nainstalovat OS bez licence, podívat se zda chodí (předchozí zálohovat do VHD pro jistotu) a zda se všechny ovladače našly buď automaticky nebo fungují i ty pro podobnou mašinu?

a kde by jsem ty windows 8.1 mohl vyzkoušet bez licence nebo kde by jsem mohl stáhnout nějaký software?Děkuji za tvojí odpověď

Ježíš někde je stáhni rozumíme si ne? Pokud je neaktivuješ není to nic proti ničemu a za zkoušku ti nikdo hlavu neutrhne. Stejně je tam právě ten limit několika dní. Hlavně si nezapomeň ten předchozí OS komplet zálohovat, aby jsi se měl rychle kam vrátit vč. média ProOpravuSystému pokud k předchozímu nemáš DVD.

rozumíme ale nevím kde na ulož to nejsou prosím poraď

Nemusíš přece hledat jen tam, jsou i jiné možnosti = torrent.

Vidím to delší dobu tak, že tazatel by potřeboval někoho na pomoc přes skype sdílením obrazovky, minimálně. Ne-li ovládáním v jeho pC přímo

co třeba toto doufám že to není zavirované nějaké zavirovanéhttp://uloz.to/xKbEgm2b/czt-windows-8-1-...

? proč to mínus?

jojo to znám

a jak to mám udělat mám totiž ssd 120gb momentálně mám windows 7 ale nechci je potom instalovat znovu mohl by si mi vysvětlit jak to zálohovat aby jsem si nezničil ssd a zároveň systém děkuji.

kdo tu zase mínusuje ?

tak mohl by mi někdo poradit? zatím tu jenom každý dává mínusy bohužel se v tom nevyznám jako vy..... každý se vyzná v něčem jiném ty Windows 8.1 z ulož to jsem sem dal aby jste mi řekli jestli to na vyzkoušení stačí nebo ? byl bych moc rád kdyby mi někdo poradil protože se v tom doopravdy nevyznám kdyby někdo věděl o nějakých Windows 8.1 na zkoušku! bez chyb tak je sem prosím dejte Děkuji.