» Poradna » Programy

Ovladače

Dobrý den, formátoval jsem ntb na win7 64bit a nevím, jak mám zjistit, jaké drivery jsou na můj PC potřeba, stáhnul jsme si i program everest, aby mi vypsal názvy hardwarů v PC, ale jsem z toho nějaký zmatený a chtěl bych poprosit o profesionální radu.

Odpovědi na otázku

Pokud ti jde alespon internet,tak zkus tohle. http://cestiny.idnes.cz/drivermax-cvn-/Software.aspx

Akorat,ze u free verze jdou instalovat ovladace jen 2 denne. Po 24 hod. Zase jen 2.Ale i tak ti to ukaze jake ovladace potrebujes.

Ok zkusím díky

Ja ho pouzivam a v pohode.Staci si tam jen udelat jmeno,heslo a na e-mail ti pride aktivace tod vse.

Laskavě nic neinstaluj (likvidace OS jistá) a stáhni si ze stránek výrobce co potřebuješ. Nějaký Everest nech v tento moment být, ovladače se nepíší na každou funkci zařízení / desky ale jako integrovaný celek a tak jsou i pojmenovány. Přenech to někomu zkušenějšímu.

A nemohl by si mi prosím přiblížit, jak bych to měl udělat? Potřebuju to mít právě dnes hotové, aby mi mohl ntb na 100% fungovat.

> Neuvedl jsi typ NB / PC.> Najdi model, zde ti poradí právě Everest / AIDA64.> Pak najdi stránky výrobce.> Support / Drivers, vyber ty které potřebuješ, stáhni, nainstaluj.> Pamatuj, že to není tak že na každé nenalezené zařízení je třeba ovladač, to jsou integrované celky, jedna sada ovladačů řeší všechny tyto otazníky!> W7 je navíc schopen hodně ovladačů najít a stáhnout sám, a chyby dělá málokdy.

CS NEPOCHOPIL NA ODPOVĚDI: "Přenech to někomu zkušenějšímu." ?????????

Vsechny potrebne ovladace mas na strankach vyrobce laptopu a mel bys je nainstalovat vsechny. Dale budes potrebovat utilitky pro ovladani HotKey a pod. Proste vyhledej svuj pristroj podle typu, ktery mas na stitku zespodu, vyber OS Win7 x64 a stahuj.