» Poradna » Ostatní

Ovladače volantu

Dobrý den všem. Mám dotaz mám ovladače na volant logitech driving force GT 900 a dlouho jsem ho používal pak jsem vysadil z hrou .Když jsem si chtěl o čase opět zahrát tak už nešel bylo při opětovné instalaci jiné ovladače na ten samej nadpis volantu ale když provedu instalaci notas tak jsou to v pohodě a nahraje mi to ty správné tak by mně zajímalo jak je to možné ? Budu rád za odpověd.........Jaroslav

Odpovědi na otázku

Nemuzete ten dotaz polozit cesky? Nebo treba anglicky, nemecky, slovensky ... jakymkoli srozumitelnym jazykem?

za celejch 8 řádků si použil jedinou tečku, zkus to česky a srozumitelně aby to šlo pochopit

Ony se mu ty tečky sesypaly na úplný konec příspěvku, tam jsou na hromadě

Musis mit spustenou sluzby i aplikaci od logitechu jinak to alespon u me nefunguje.