» Poradna » Ostatní

Ovladače Vibra 16s, čip CT2504

 Dobrý den, Sháním ovladače, nejlépe pod W9x, pokud vůbec existují ke zvukové kartě Vibra 16S, s čipem CT2504. Jedná se o isovou kartu. Kdo poradí, existují-li vůbec a kde? Děkuji Martin Kult

Odpovědi na otázku

Zkusil bych www.soundblaster.com nebo vyrobce boardu/karty.

To jsem zkoušel, ale jediné, k čemu jsem se dopracoval je Vibra 128. Tedy poslední podporovaný ovladač. To co bylo předtím je asi natolik muzejní, že se to ani neoplatí podporovat. I přesto věřím, že se někde něco najde.Něco jsem našel na www.ctt.de/cgi-bin/ jenže je to neúplné.Martin

Jo tak! No, letmy nakopnuti googlu nabidlo:http://www.zdsftp.com/support/drv/cat715.html

Mno ja tuhle kartu mam dodneska a W95USB i W98SE s ni jely/jedou bez problemu a napoprve... Kdybyste to nerozchodil, tak mi napiste a ja vam poslu nazvy driveru co ty moje W pouzivaji - narvete je tam sam - i kdyz je to asi dost lame zpusob...

Moc děkuji za ochotu,dnes nebo zitra to vyskousim a kdyby byl vysledek negativni, dovolil bych si se Vam ozvat s prosbou o radu. Martin Kult

Ahoj, mam tu samou kartu a potreboval bych ji rozchodit pod Win ME...a nejde mi to...win ji vubec nenajdou...asi ze je ISA...ale stejne nemam ovladac, nebo by to melo fungovat na "...SB16 nebo AWE32..."?...tak nevim...musim priradit preruseni v Biosu pro ISA karty??? Diky