» Poradna » Programy

Ovladače ve Windows Vista

Na stránkách Microsoftu byl seznam všech podporovných zařízení pro Windows XP. Nevíte jestli je něco podobného i pro Windows Vista? Potřeboval bych vědět, jestli podporují MCS7780.

Odpovědi na otázku

Taková stránka na stránkách Microsoftu je, ale přesný link nemám.

Tu stranku sem viděl, a je ta hodně programů (v řádu stovek) ale link taky nemám, jdi na microsoft.com

Děkuji za rady, bohužel se mi to zatím nepovedlo najít. :(

Podívej se např. na tyto stránky:http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vi...

Děkuji, ale jedná se o USB IR čip. MCS7780 od Moschip Semiconductor. V tom seznamu jsou jen běžně používanější zařízení.