Ovladače tiskárny

Dobrý den,mám tiskárnu Canon LPB 3200. Mám k tomu instalační CD ovladačů, na Win Xp to fungovalo, ale Win 7 už to nepodporuje. Na stránkách Canon jsem si našel program, ale ten hlásí, že je pouze pro 32bit a já mám 64bit. Nevíte o nějakém programu pro instalaci ovladačů pro tiskárnu?Děkuji předem za rady.

Odpovědi na otázku

Zkus kontaktovat podporu. Ale nejspíš to dopadne tak, že budeš muset downgradovat na W7/32, nebo koupit jinou tiskárnu.