Ovladace pro Windows na Sound Blaster Omni Surround 5.1

Zdravim...Uz nekolik dni se marne pokousim stahnout ovladace pro Windows z officialnich stranek http://support.creative.com/downloads/download.aspx na zvukovou kartu Sound Blaster Omni Surround 5.1 ke ktere jsem ztratil cd s ovladacema. Stahovani zacne na rychlosti 32kB/s a postupne se snizuje az se stahovani ukonci. Mohu poprosit nejakou hodnou dusi ktera ovladace v pc ma a mohla poslat nebo nahodit na nejaky download server. Byl bych vam moc vdecnyPS: Strycka google.com jsem pouzil ale vse co jsem nasel odkazuje pouze na stranky creative, nikde jinde ovladace nahozeny nejsou Predem diky moc vsem za radu nebo pomoc

Odpovědi na otázku

1. Nainstaluj si nějaký downloadmanager, např. tento http://xdman.sourceforge.net/index.html nebo se zase příště budeš několik dní pokoušet něco stahovat..... Přes prohlížeč stahuje jenom nešťastník. 2. Stáhnout to šlo normálně, trvalo to 2 minuty. Máš to zde: https://mega.co.nz/!J5YlUQaK!QXG86o9b7htsdoS1gdsA_FoPjDO_WViCfFl36EimVOc

CL ma vlastni stahovani, takze tvoje rada neplati. Navic je trochu problematicke pouzivat drivery odjinud, protoze automaticka detekce na strankach CL dava drivery podle detekovane verze tistaku a chipu. Tj. pod jednim obchodnim oznacenim se prodava nekolik verzi HW a nemaji stejny driver !

Chtěl driver - má driver!!

Diky moc za ovladac i downloadmanager...urcite ho vyzkousim

A ještě dodám-zkoušel jsem to stahovat přes prohlížeč a v jeho download manažeru mě to ukázalo max 30min. stažení.