» Poradna » Notebooky

Ovladače pro notebook Asus G2S Vista

Zdravím, už mi dochází trpělivost. Člověk by řekl že na webu Asusu to jednoduše najde ale nic to nenajde. Zlatý Acer, kde se dají ovladače najít přes přesný typ notebooku. Nemáte někdo link na ovladač Wifi na tento notebook Asus G2S pro Vista? Děkuji

Odpovědi na otázku

Na webu Asusu by to nešlo? Tento jsem zkoušel stahovat ale když jsem spustil instalátor, tak vše v čínském jazyce, takže jsem to neistaloval..Nějak nechápu, jak na Asus webu nemohu najít potřebné ovladače.

Prostě Asus sračka, zítra si je na hotlinu vychutnám idioity.

Zkus to tady:http://www.asusdriversdownload.com/asus-drivers/asus-g2s-not... Jinak Asus u mě hodně klesnul, že není na jeho webu podpora na jeho starší produkty.

Ještě nedávno se dalo najít vše.Zřejmě došlo v serveru místo v HDD -> vše staré správce vyházel.