» Poradna » Ostatní

Ovladače pro grafickou kartu

Mám grafickou kartu Ati Radeon 9600se vše funguje jak má ale když nainstaluju ovladače po celé obrazovce jsou barevné tečky. Někdo kdo mi dokáže poradit ? :(

Odpovědi na otázku

Tak pokud jste zkoušel různé verze ovladačů a stále stejný výsledek, tipuji to na to že karta odchází do křemíkového nebe.

Skusil jsem asi 3 další jsem nenašel :(

Tak jak říkám, ještě vyzkoušet tu Vaši katu v jiném PC a nebo naopak ve Vašem jinou kartu, ale na 99% je karta v posledním tažení...

9600se? to je dobry pravek. jaky OS pouzivas?

Win xp sp3

Neví někdo odkud stáhnout funkční ovladače ? :(

Z webu vyrobcu zariadenia.

Tam to nemůžu nikde najít :(

ATI Radeon 9600 Catalyst Software Suite v.10.2.Funkčné na W XP:https://driverscollection.com/

Nepovídej, ani jsi to nezkoušel ...http://support.amd.com/en-us/download/desktop/le...

Budu hádat. Čipset na desce je VIA?1) přepni AGP z 8x na 4x2) vypni AGP Fast WritesNainstaluj ovladače pár let po době, kdy byla karta vydána - tedy někdy z roku 2005.

Nejnovější ovladače nepoužívejte. Musíte si najít ty z doby kdy se karta prodávala resp. vyráběla. Na stránce AMD se to dá najít.