» Poradna » Programy

Ovládače pro dig.foťák

Dostal se mi do ruky dig. fot. ale nemám k němu drivers,scháněl jsem to na netu ale je to "noname made in china" název je GICAM a typ Cx200.Potřebuju ovládače abych ho mohl přes USB napojit jako web kameru na WIN XP.Pokud ho přepnu jako foťák XPečka si ho najdou ale pokud ho přepnu na web kameru požaduje po mně instal CD.Nexistuje nějaký universal ovládač který by se dal použít?Nebo pokud ho náhodou někdo má byl bych vděčen kdyby mi ty drivery poslal.ICQ 246307019

Odpovědi na otázku

Asi ten foťák nikdo nemá?????

www.gicamp-org.com  se nehlásí ani v IE6, ani ve FF, ale Google našel i jiné odkazy.

Sorry, ta adresa je samozřejmě na gicam, písmeno "p" se tam vloudilo omylem,ale hledal jsem se správným názvem

Taky jsem googloval a našel jen odkazy na nějakou stránku GICAM ale není to stránka výrobce asi ani neexistuje,proto se ptám jestli náhodou někdo nemá takový foťák je to dovezeno z Německa.

No jestli je to "original China",tak se obávám,že to GICAM je jen obchodní název z nějakého obch.řetězce,jako je Neckermann,Quelle apod.Takhle prodávali už před lety normální foťáky i třeba televizory.