» Poradna » Programy

Ovladače na desku GA-8IPE1000-G pro Windows 7

Pánové, přeji dobrý den. Mám desku GA-8IPE1000-G rev 4. Koupil jsem si systém Windows 7, 32b. Natočil jsem ho. Nyní by to chtělo ovladače na sedmičky pro tuto desku. Jsem amatér, zkoušel jsem je stáhnout na internetu přes Googla, ale nebyl jsem úspěšný. Prosím, nevíte, kde bych na internetu tyto ovladače na tuto desku pro Windows 7 stáhnul? Děkuji Vám. Hezký den pánům na poradně přeje Mirek.

Odpovědi na otázku

To je vyborne, "jen" zadny z tech ovladacu neni pouzitelny do Win 7. :o)

Kdyz uz se tazatel nemoudre rozhodl cpat nesmyslne tenhle OS na takovou muzealii, mel vedet, do ceho jde a mel by ted byt schopen najit ovladace jednotlivych zarizeni u jejich vyrobcu. Jenze neni. :o(

Zaklad je nechat Win 7 vyhledat ovladace vlastnimi prostredky. Ale to by musel byt nejdriv nainstalovan ovladac k sitove karte.
Na chipset IMHO nebude treba nic, to Win 7 zvladnou. Pak si od Realteku stahnout ovladac pro zvukovku ALC850. Ten k dispozici je. Pak prijit na to, jaka konkretni sitova karta od Realteku je pouzita (Gigabyte to neuvadi) a ucinit totez z toho sameho webu. No a to by tak nejak melo byt vsechno...

Já bych vsadil malé pivo na to, že mu budou fungovat ovladače pro XP.

:o)
Mozne je vsechno, ale dost pochybuju...

Když jde o pivo, neriskuju.

Na PC bez konektivity to pouzije dost tezko. A pokud uz nejak rozjede sitovou kartu, Win 7 si ovladace na 99% najdou bez problemu samy i bez zazracneho SW. ;o)

ha ha ha když si jak rikas win 7 najde ovladace sam což je ano ale jake tak snad sitovku to pripoji a pak už prez ten softik stahne ty nejvhodnejsi.

A vubec nevim proc se snaží nekdo vyvíjet tak super program když je to tak jednoduche viď

Mán tu samou desku Gigabyte GA-8IPE1000-G a Wn 7 Ultimate si našlo a nainstalovalo ovladače
bez problémů samo