» Poradna » Notebooky

Ovladače LENOVO Hotkey

Lenovo Ideapad s510p --- ovladace na hotkey ? když dám FN a F2-F3 na zeslabovaní hlasitostí a F11-F12 na jas.. nevite kde sehnat prosím?

Odpovědi na otázku

Tusim ze Lenovo ma od nejake doby udelane funkcni klavesy tak ze pri samotnem stisku Fx se aktivuje funkce (hlasitost, jas,...) a pokud chces napr F2 tak musis zmacknout Fn + F2 (toto chovani se nastavuje v biosu). Takze v tvem pripade by na zeslabovani melo stacit mackat samotnou klavesu Fx

Tohle je snad jediná věc která mě dokáže doslova ... Jsem zvyklý na to že když zmáčknu F2 tak čekám přejmenování a ne ztišení. Mačkat fn+F10 jen abych mohl krokovat v debugu mě úplně likviduje. A v biosu je k tomu jedno velké kulové. Z500

mel jsem parkrat Lenovo v ruce a pokud vim tak vsechny ktere mely takhle blbe udelane funkcni klavesy tak v biosu mely polozku Fn Key Lock, kterou se to dalo prepinat do normalniho modu.. ale jak koukam tak Z500 to asi fakt nema (pokud nevysel upgrade biosu - napr. Z510 tu moznost ma)

Aha tvl :DD

ALT+F1