» Poradna » Programy

Ovladače k Win7

dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak je to s dostupností ovladačů k Win7, potažmo verzím x32 a spíše x64. Má cenu si dnes (v říjnu po vydání systému) instalovat nový systém, bude již existovat dostatečná podpora? Existuje již dnes (jen přemýšlím, jak to běhá lidem, co systém upirátili....to už jsou ovladače již dnes?
dekuju

Odpovědi na otázku

Asi si pleteš pojmy s dojmy. Žádné pirátství. Zcela legálně za cenu registrace na MS, včetně klíče. Tak klídek. A ty drivery samozřejmě jsou a pokud nejsou, W7 si je sakra dobře nachází.

7 se daj stahnout plne legalne bud jako RC s omezenou funkcnosti nebo z predplatitelskeho programu MSDN. A o ovladace se bat nemusis. Vcera sem W7 instaloval a ovladace si na vsechno (!) nasly sami a vubec problemy nejsou zadny.