» Poradna » Programy

Ovladace k bluetooth

Dobry den
Uz davnejsie som si kupil bletooth a pokial som mal vinXP tak vsetko slapalo v pohode ale z vymenou pc som presiel na winvista x64 a problem je v tom ze nemozem nainstalovat ovladace pretoze su len na 32bit.Na internete som raz ovladac nasiel ale po reinstalacii som ho uz najst nevedel... Jenda sa o ovladace na bluesoil... Na internete som nasiel ale tam uz je len platena verzia a neviem preco by som mal 2x platit za to iste.Tak potreboval by som radu kde by som mohol najst ovladace na vistu64bit. Za radu dakujem :)

Odpovědi na otázku

Existuje i Bluesoleil 2.6 free, kde je přenos omezen - teď přesně nevím - asi na 5 MB v kuse. Ale nevím, jestli je to na Vista 64.