» Poradna » Notebooky

Ovladače grafickych kariet prestali pracovať

Dobry den,mám problem s grafickými kartami v notebooku HP ProBook 4540s.Je tam integrovana Intel HD 4000 a AMD Radeon 7650m, po aktualizácii grafickeho ovladača amd v spravcovi zariadení, mi prestali fungovať. Už som skušal všetko aj nanovo odinštalovať a znova nainštalovať ale nefunguju. Ked som inštaloval novy ovladač a ten predtým včetne všetkych sučasti odinštaloval a mi po inštalacii nahodilo chyby..... Neviem čo už mám robiť skušal som snád všetko čo sa da, ani backup sa neda spraviť, nejdem i ani jas obrazovky upravovať. čo mam spraviť aby šli? prikladam fotky zo spravcovi zariadeni ake chyby to vyhadzuje na tých ovladačoch. http://leteckaposta.cz/814652409

Odpovědi na otázku

a kedn iečo chcem nainštalvoať nejaky ovladač alebo sa to snažím opraviť mi vyhodi chybu a koniec dalej ma nepusti..... neviem či to je windowsom 7 a novym driverom ktorý nepodporuje ten windows neviem...

Idálně nahodit původní stav, můžou to být rozsypaný widle klidně. Když už bych nevěděl co a jak kde, nový Os + drivery který vím, že fungovaly. Existuje tedy jetšě horší varianta a to ta, že se ta dedikovaná grafika upekla...

akonáhle tam dam novši ovladač tak už to nejde.....musel som nahodiť ovladače spred 3 rokov a tak to šlape jedine...co s tým ?

Pokud funguje se staršíma ovladačema, máš možnost je buď nechat, nebo zkusti reinstall Win, jestli to není nějakej bordel v nich...

Na NTB s přepínáním grafiky správně fungují jenom ovladače od výrobce NTB, když tam dáš ovladač od výrobce gr. čipu, tak nejspíš nepojede a i kdyby, tak špatně...