» Poradna » Programy

Ovladače - radarsync

Dobrý den,
z www.zive.cz ... jsem stáhnul a nainstaloval program RadarSync pro aktualizaci ovládačů.
Pokud chci program spustit objeví se hlášení: Can´t connect to the internet ...connect your PC to the internet a programse nespustí. Internet ale jinak funguje bez problémů. Mám Win Vista HP SP2, IE 8, AVG 9.0.733, Ad-Aware 8.2.0.
Ví někdo v čem je problém? Dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus dočasně zakázat firewall, příp. antivirus.

Dík, zkusil jsem postupně zakázat Firewall, AVG i Ad-Aware ale hlášení se pořád objevuje a program nejde spustit. Problém asi bude jinde, ale kde?

Tak ještě jedna možnost odinstaluj ho, stáhni si verzi přímo ze stránek výrobce (http://www.radarsync.com/)... a tu verzi ze stránek výrobce nainstaluj.

Verze stažená z radarsync.com se spustila ihned po instalaci. Problém byl v tom, že verze na zive.cz není aktuální a místo ní je možno stáhnout RadarSync PC Updater 2010, který je sice funkční, ale neumožní free download „nových" verzí ovladačů. Mám např. PCI TV kartu AverTV A16D a RadarSync mi nabízí náhradou jako „nový“ ovladač pro CardBus E506A. Jab by asi fungoval, kdybych si ho přes verzi Premium (ca 600,- Kč ročně) nainstaloval. Ještě jednou dík.