» Poradna » Programy

Ovladac

Zdravim,mam velky problem nemuzu sehnat ovladac na grafickou kartu woodoo rush na karte neni nic napsano pouze 3dfx jinak vubec nic.Pri spousteni se objevi na moment logo ,,MAGIC3D.Nemuzete me nejak pomoci?Predem dekuji za odpoved s uctou Hocek Vaclav

Odpovědi na otázku

podívej se na www.3dfx.com nebo na www.3dfxgamers.com nebo na www.winfiles.com nebo na www.drivers.com snad budeš mít štěstí...čau

ddd.dd.dd

Trochu přesněji. http://www.3dfxgamers.com/docs/IO/41/ATT/oemrushs.exe s úctou Filip SvobodaPS: Existuje ještě jiná verze Voodoo RUSH , krerá nemá chip AT25.. Někde snad mám i ovladač.