» Poradna » Ostatní

Ovladač zobrazení AMD přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.Nainstaloval jsem nejnovější ovladače graf.karty. Od té doby pokaždé, když někomu (nebo mi někdo) zavolá na Skypu napíšemi to tuhle větu : Ovladač zobrazení AMD přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven.. PC je poté pomalejší a více se sekají hry. GPU: AMD Radeon R7 200 series 2GBDíky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Mrkni do správce zařízení,co hlásí.

Toto zařízení pracuje správně :)

Holt někdy nejnovější ovladače nemusí znamenat nejlepší pro každé hardware . Pokud to šlapalo se starším ovladačem, tak jej nainstalujte zpět.

To jsem zkoušel a nepomohlo to :/

To prostě muselo pomoct. Pokud ne, předchozí - (ten nový) ovladač jsi neodinstaloval pořádně.Použij na to tuto utilitu, pracuj vždy z Nouzového režimu. Až ovladač vyčistíš, pak teprve nainstaluj ten původní!http://www.guru3d.com/files-details/display-dri...

Zkoušel jsem tohle, co jsi mi poradil i reinstall Windowsu :)

ty máš už skype od microsoftu,vid? tohle neni jednoduchý. Skype od verze 5.něco zlobí.Klidně mě vymínusujte,ale mam pravdu. Update někdy je na ho..vno.

Bude-li se to opakovat.1. Jiné i starší ovladače, ty které to nedělaly.2. Někdy je to i rozhozeným OS (ten není obvykle na vině, ale "hraní" si se SW).3. Když i tak, odchází karta, to se mi již stalo.

13.12 ma fix, ktery opravuje HDMI problem a taky par jinych veci, skus ten:http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/G...

Zkusil sem a také nepomohlo

Ty máš ovladače od amd omega nebo jiné?

Omega:)

Hele, když to bude furt votravovat, tak se ti taky jako mně můžeš nakonec stát, že vůbec nenaběhne a karta zůstane pod nativním ovladačem. Tedy žádné 3D, jen pomalé 2D a Ende.

Přeinstalovat systém a opět nainstalovat ovladače se kterými to dříve chodilo. Zdlouhavé, ale stoprocentně úspěšné. Pořád lepší, než to týden řešit na poradně s nejistým výsledkem.

Už jsem vyzkoušel

Ten reinstall - to byla čistá instalace - doufám!!!! Snads to neinstaloval z běžícího původního systému!

Přímo z CD Windows 7 Home Premium 64bit;)

ak už nepomôže nič, vadná grafika

To by mě mrzelo, protože jsem si ji kupoval asi před 4mi měsíci

jj AMD a jejich odlazene drivery